Jakie płytki do salonu?

Obecnie urządzając nawet salon, nie mamy żadnych przeciwwskazań, aby użyć płytki tubądzin na ściany a szczególnie na powierzchnie podłogowe, a to wszystko za sprawą wspaniałego i komfortowego ogrzewania podłogowego. To ono sprawia że nawet zimą, kiedy na dworze jest temperatura minusowa, możemy swobodnie chodzić po podłodze boso i nie marznąć, a płytki tubądzin mają temperaturę pokojową albo i wyższą.

płytki ceramiczne w salonie

Do tej pory w każdym domu królowała podłoga drewniana, a płytki tubądzin raczej były pomijanym materiałem na podłogi. Obecnie jednak służą one nie tylko jako ozdoba, ale również wyjątkowo funkcjonalna i łatwa w utrzymaniu powierzchnia podłogowa. Jeżeli chodzi o płytki tubądzin na ściany, raczej ich się w salonie nie stosuje, jedynie w kuchni i łazience gdzie mamy bezpośredni kontakt z wodą, albowiem w salonie o wiele korzystniej na ścianie prezentuje się fototapeta bądź zwyczajnie pomalowana powierzchnia określonym kolorem.

aranżacja eleganckiego salonu

Jeżeli zdecydujemy się na płytki tubądzin w swoim domu, nie zapomnijmy o ogrzewaniu podłogowym, które sprawia że płytka staje się przyjemna.

https://www.youtube.com/watch?v=34nn_wFqnLo